Sportovní areál
Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022

V květnu 2017 proběhl další ročník olympijských her žáků 5. tříd waldorfských škol, tentokrát v Semilech. Zúčastnilo se 14 waldorských pátých tříd z celé České republiky. Žáci z jednotlivých tříd byli promícháni a rozděleni do skupin, nazvaných podle tzv. polis neboli řeckých měst, ve kterých se účastnili olympijských disciplín – skoku do výšky, skoku do dálky, hodu břemenem, zápasu, sprintu a závěrečného maratonu. Tak se mohli mezi sebou navzájem trochu poznat a podpořit se.

Žáci naší 5. třídy se poctivě připravovali, nejprve doma a v hodinách tělesné výchovy a od jara i pravidelně s celou třídou každé ráno. Proto mohli důstojně reprezentovat naší školu i na samotné slavnosti. Tato olympiáda byla určitým završením naší epochy dějepisu, kde se páťáci celý měsíc zabývali starověkým Řeckem.

Mgr. Vaishali Vaculíková

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Kroužky - Věda nás baví