Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků

Vážení rodiče,

zasíláme informaci o tom, jak se budou hradit platby za kroužky ZŠ Dědina, na které si rodiče zažádali o finanční příspěvek přes tzv. Aktivní město  https://www.aktivnimesto.cz/.

1) ZŠ Dědina je k programu Aktivní město přihlášena.

2) Ti, kteří jste si zažádali o příspěvek na kroužek přes Aktivní město a dostali jej potvrzen  „Potvrzení Vaší objednávky“, zašlete toto potvrzení hospodářce školy.

3) Hospodářka jej předá jako účetní podklad pro zúčtování příspěvku z Aktivního města.

4) Platbu za kroužek však zasílejte v plné výši (podle příkazu k úhradě, který předal vedoucí kroužku dětem) k datu úhrady na účet školy.

5) ŽŠ Dědina přijme finanční obnos od Aktivního města a ten na základě „Potvrzení objednávky“ zašle zpět (v patřičné výši) na účet, ze kterého platba přišla.

vedení školy

Příspěvek na letní tábor
Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.