Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků
SMYSL A OBSAH WP s IB - 14.4.
RUBIKON s IB – 28.4.

Vážený a milý pane řediteli, moji milí kolegové, vážení a milí rodiče a moji milí žáčci, za celou francouzskou skupinu vám předávam upřímné pozdravy a poděkování. Jen díky vám se jejich pobyt v Praze proměnil v ” báječné prázdniny”.
Děkuji všem rodičům, kteří se zapojili aktivně do programu, děkuji všem rodičům, kteří se skvěle starali o svěřené děti a zapojili se podle svých možností.
Projekt “Cartable a Prague Se školní taškou do Paříže 2017” končí.
A za francouzskou sekci mohu odpovědně prohlásit, že budeme stále hledat nové cesty, abychom naše žáky motivovali k výuce, a to nejen k výuce francouzského jazyka, ale i k poznání francouzského stylu života a její kultury. A nejen to : budeme také dal šířit slávu naší malé země a Prahy.
Přeji vám všem báječné prázdniny a nádhernou dovolenou.
J. Fournier
PS Pro Míšu Hranáčovou, Richarda a Hedviku máme zítra malé překvapení. Jejich deníky, psané ve francouzštině, byly vynikajíci. Zaslouží si odměnu.

« z 2 »
Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.
Leták MŠMT 1.stupeň
Leták MŠMT 2.stupeň