Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022
Kroužek výtvarného umění
Certifikát - veřejná sbírka

Přihláška ke stažení

Vážení rodiče,

Stejně jako v loňském roce díky spolupráci MČ Praha 6 a The Prague British School (PBS) ve Vlastině ulici bude mít ve školním roce 2017 -2018 jeden žák/žákyně Základní školy Dědina  možnost získat stipendium na tříměsíční studijní pobyt v této škole. PBS bude vždy nabízet, do kterých ročníků bude moci žáky/žákyně zařadit. Pro období prvního trimestru (září – listopad) 2017 nabízí pro naši školu místo  v 6. ročníku. Žák/ žákyně, který/á stipendium získá, bude vybrán/a komisí (třídní učitel,  učitel Aj, rodilý mluvčí, vedení školy)  na základě těchto kritérií:

• Žák/žákyně není z bilingvní rodiny, nepobýval/a víc než ½ roku v anglicky mluvící zemi a nechodil/a do mezinárodní školy
  • Výborný prospěch a chování
  • Doporučení třídního učitele a učitele anglického jazyka
  • Úspěšné absolvování ústního pohovoru v anglickém jazyce, který se bude týkat okruhů Family, Friends, Hobbies, School

V případě rovnosti získaných bodů se o tom, kdo stipendium získá, bude komisí losovat. Povinností vybraného žáka/žákyně bude, aby si podle plánu doplnil/a učivo probírané v naší škole. Termín zaslání přihlášky – do 12.6.

Mgr. Mojmír Dunděra, ředitel školy

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Tenisový klub Hanspaulka