Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků
SMYSL A OBSAH WP s IB - 14.4.
RUBIKON s IB – 28.4.

Ve dnech 18. – 25.2 2017, se žáci našich 7. ročníků zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu v Rejdicích v Jizerských horách. Rejdice se nacházejí na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Oblast nabízí vynikající podmínky pro lyžování i běh na lyžích.

Ubytováni jsme byli v chatě Panorama, přímo pod sjezdovkou. K lyžování a k výcviku jsme využívali služeb Skiareálu Rejdice. Zde jsme si mohli vybrat jednu ze dvou sjezdových tratí.   Zima letos v době našeho pobytu „vzala rychle za své“, a tak téměř metrová sněhová pokrývka na sjezdovkách sice poskytovala skvělé podmínky pro lyžování, ale sněhu rychle ubývalo. Velmi jsme si užili při večerním lyžování, protože sjezdovky byly plně osvětlené.

Běžecký výcvik na lyžích byl zakončen závodem v běhu. Nejlepší běžkyní na lyžích byla Viktorie D. (7.D), která vyhrála závod jak ve „sprintu“, tak i ve vytrvalosti a mezi chlapci dominoval Kryštof N. (7.D).

Každý účastník si kromě hezkých sportovních, lyžařských i nelyžařských zážitků, a večer dokonce společenských, odvezl ještě pěkný účastnický list.

K úspěšnému průběhu celého kurzu přispěla dobrá kázeň všech našich žáků. Poděkování patří týmu instruktorů, kteří se na uskutečnění kurzu podíleli.

Mgr. Lukáš Vokoun, vedoucí kurzu

« z 2 »
Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.
Leták MŠMT 1.stupeň
Leták MŠMT 2.stupeň