Sportovní areál
Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022

Ve dnech 18. – 25.2 2017, se žáci našich 7. ročníků zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu v Rejdicích v Jizerských horách. Rejdice se nacházejí na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Oblast nabízí vynikající podmínky pro lyžování i běh na lyžích.

Ubytováni jsme byli v chatě Panorama, přímo pod sjezdovkou. K lyžování a k výcviku jsme využívali služeb Skiareálu Rejdice. Zde jsme si mohli vybrat jednu ze dvou sjezdových tratí.   Zima letos v době našeho pobytu „vzala rychle za své“, a tak téměř metrová sněhová pokrývka na sjezdovkách sice poskytovala skvělé podmínky pro lyžování, ale sněhu rychle ubývalo. Velmi jsme si užili při večerním lyžování, protože sjezdovky byly plně osvětlené.

Běžecký výcvik na lyžích byl zakončen závodem v běhu. Nejlepší běžkyní na lyžích byla Viktorie D. (7.D), která vyhrála závod jak ve „sprintu“, tak i ve vytrvalosti a mezi chlapci dominoval Kryštof N. (7.D).

Každý účastník si kromě hezkých sportovních, lyžařských i nelyžařských zážitků, a večer dokonce společenských, odvezl ještě pěkný účastnický list.

K úspěšnému průběhu celého kurzu přispěla dobrá kázeň všech našich žáků. Poděkování patří týmu instruktorů, kteří se na uskutečnění kurzu podíleli.

Mgr. Lukáš Vokoun, vedoucí kurzu

« z 2 »
Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů