Žukovského 6, Praha, 161 00
Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků
Strava.cz - přihlášení
Strava.cz - informace
Jídelníček
Veselá je Dědina
Revitalizace zahrady
Přijmeme kuchařky(ře)
Škola pro demokracii
Zážitková pedagog. WŠ
Asociace aktivních škol

V pondělí 28 listopadu žáci šesté sedmé a osmé třídy, pod dohledem p. učitelky Novákové, Pilátové, Chalupové a Fournier se  vydali do divadla. Bylo to takové zvláštní divadlo, ve kterém chvílemi nikdo neví, kdo je z publika, kde je publikum a kdo jsou herci. Lenka Tretiagova, režisérka a umělecká vedoucí Studia LIGHT vytvořila z lužicko srbské legendy O chlapci jménem Krabat velmi zajímavé interaktivní představení.  Krabat, 14 letý chlapec, je válečný sirotek. Musí opustit svůj domov a uživit se sám. Temné sily a černá magie, které znají okamžité řešeni jeho problémů, ho rychle okouzlí. Když ale zjisti, jaké černé sile se upsal, a že  ta sila  zabila jeho nové přátele a jeho je schopna také zahubit, hledá řešení, jak se z ní vymanit.

Je to tajemny a strašidelný příběh, ale jako v každé pohádce, legendě či pověsti, i zde se nakonec   ukáže, že láska je silnější než smrt a dobro vítězí nad zlem.

Podle knihy “Čarodějův učeň” autor: Otfried Preussler

hrála skupina Taneční Studio Light

Tvorba a interpretace: Vojta Švejda, Michael Voděnka, Jan Čtvrtník, David Ryska, Eliška Kašparová, Sebastián Vích, Štěpán Tretiag, Lenka Nahodilová

Scénář a pedagofické vedení Lenka Tretiagova

V dětských rolích: David Králík, AnnaTretiagová, Viktorie Budinská, Jaroslav Nesen, Nela Pokorná, Tereza Solarová, Anna Munzbergerová, Běla Vondráčková, Natálie Rákosníková, Filipa Budinská /Julie Bártová, Kateřina Bártů

Scéna, kostýmy, hudba: Tomáš Žižka, Agnes Kutas, Dragan Stojčevski, Jan Holeček

Výtvarná projekce vznikající v průběhu každého představení: Tereza Tretiagová

Školní systém, elektronická ŽK
3D model školy
Příspěvek na letní tábor
Pohybovka na každý den
Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.
Sportík 2020/2021
Kroužek - Kutil junior
Nabídka výuky AJ