Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků

Mapa školy 2019

Vedení školy zveřejňuje část dotazníkového šetření Mapa školy, které proběhlo v roce 2019 na naší škole.

Nástrojem k hodnocení školy bylo anonymní dotazníkové šetření mezi žáky, rodiči, učiteli a provozními zaměstnanci.

Poskytlo nám důležité informace o vztazích, názorech, postojích a přáních všech aktérů vzdělávacího procesu.

Sdělením těchto výsledků bychom rádi přispěli ke zlepšování kvality školy a jejích služeb.

Souhrn_ZŠ_2018_2019

Analytická_zpráva_ZŠ_2018_2019

Mapa školy 2016

Vedení školy zveřejňuje část dotazníkového šetření Mapa školy, které proběhlo  v roce 2016 na naší škole.

Nástrojem k hodnocení školy bylo anonymní dotazníkové šetření mezi žáky, rodiči, učiteli a provozními zaměstnanci.

Šetření potvrdilo, že systematická a dlouhodobá práce školy je zaměřena na kvalitu vzdělávání a na vytvoření dobré atmosféry v oblasti vztahů žáků mezi sebou, žáků a učitelů a byla respondenty kladně oceněna.

(viz analytická zpráva školy)

Příspěvek na letní tábor
Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.