Kroužek výtvarného umění

Vážení rodiče, možná, že víte, že díky spolupráci MČ Praha 6 a The Prague British School (PBS) ve Vlastině ulici bude mít každoročně jeden žák/žákyně školy Prahy 6 možnost získat stipendium na tříměsíční studijní pobyt v této škole. PBS bude vždy nabízet, do kterých ročníků bude moci žáky/žákyně zařadit. Pro období prvního trimestru (září – listopad) 2016 nabízí pro naši školu místo  ve 2. ročníku. Žák/ žákyně, který/á stipendium získá, bude vybrán/a komisí (třídní učitel,  učitel Aj, rodilý mluvčí, vedení školy)  na základě těchto kritérií:

• Žák/žákyně není z bilingvní rodiny, nepobýval/a víc než ½ roku v anglicky mluvící zemi a nechodil/a do mezinárodní školy
  • Výborný prospěch a chování
  • Doporučení třídního učitele a učitele anglického jazyka
  • Úspěšné absolvování ústního pohovoru v anglickém jazyce, který se bude týkat okruhů Family, Friends, Hobbies, School

V případě rovnosti získaných bodů se o tom, kdo stipendium získá, bude komisí losovat. Povinností vybraného žáka/žákyně bude, aby si podle plánu doplnil/a učivo probírané v naší škole.

Přihláška ke stažení.