Sportovní areál
Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022

V pátek 18. března navštívila třída 1. B v doprovodu paní učitelky Markéty Kadavé a vychovatelky Moniky Žďárské Mateřskou školu Libocká, kde byly pro děti  připraveny velikonoční dílničky. Vzhledem ke krásnému počasí jsme se rozhodli, že vyrazíme do školky pěšky. Cestou jsme spatřili několik jarních květin, dopravní značky a proto jsme trasu měli dokonce i výukovou. Po příchodu do školky bylo pro děti připraveno několik stanovišť, kde si děti mohly vyrobit nejrůznější výrobky s jarní a velikonoční tématikou. Paní učitelky z mateřské školy dětem vysvětlovaly a pomáhaly s výrobou a někteří prvňáčci zase pomáhali dětem ze školky. Na závěr byla připravena zábava pro prvňáčky i děti ze školky. Společně jsme si zatancovali a pohráli si a poté vyrazili zpět do školy naladěni na Velikonoce.

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Kroužky - Věda nás baví
Tenisový klub Hanspaulka