Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků

V pátek dne 18. 3. 2016 se v České republice stejně jako v desítkách zemí na celém světě http://www.aksf.org/statistics.xhtml konala soutěž Matematický klokan. Ani naše škola nebyla výjimkou a letos se soutěže zúčastnil rekordní počet 314 žáků druhých až devátých tříd.

Tato mezinárodní soutěž není určena jen nejlepším, nejtalentovanějším matematikům, ale jejím cílem je získávat pro matematiku co nejvíce žáků. Chce jim ukázat matematiku zábavnou, přesvědčit je o tom, že při řešení různě obtížných netradičních úloh, založených především na logické úvaze, může každý zažít radost z úspěchu. Věříme, že se tento cíl podařilo naplnit.

A jak to dopadlo?

Vítězi pro rok 2016 jsou Kryšpín Dryák (kategorie Cvrček), Kristina Freimannová (kategorie Klokánek), Františka Houdková (kategorie Benjamín) a Jakub Kučera (kategorie Kadet).

Moc gratulujeme nejen jim, ale všem, které řešení klokaních úloh bavilo.

Eva Bomerová

2015-2016-matematicky-klokan

Příspěvek na letní tábor
Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.