Kroužek výtvarného umění

Předvelikonoční jarmark prvního stupně se opravdu vydařil. Děti byly moc rády, že mohou ukázat, jak jsou šikovné a co dokážou samy vyrobit . Otáčely se velmi zdatně za pultíky svých improvizovaných obchodů, kde nabízely své zboží. Návštěvníci si mohli prohlédnout nebo i zakoupit nejen výrobky s velikonoční tematikou, ale i s tematikou Afriky a Indie, protože právě do těchto míst je směřována pomoc našich dětí. Dvěma vystoupeními zpestřila čtvrteční odpoledne i přípravka souboru Musica e Danza.

Výtěžek jarmarku podpoří humanitární projekty nadací Člověk v tísni, Lékaři bez hranic a občanského sdružení PONS 21.

Náš předvelikonoční jarmark je součástí celoročního projektu „Chceme pomáhat,“ který je zacílen na pomoc dětem v rozvojovém světě, během kterého se žáci seznámili s vybranými zeměmi a s problémy, které je sužují. Děkujeme všem účastníkům, kteří přispěli na dobrou věc.