Postup testování v obraze
MČ Praha 6 - testování žáků

O jarních prázdninách, od pondělí do pátku, škola organizovala sportovní kemp pro naše žáky. Kemp, který se uskutečnil v našem krásném novém sportovním areálu, probíhal od 8 do 16 hodin a zúčastnily se ho ponejvíce děti ze třetích a čtvrtých tříd. Malí sportovci si zasoutěžili a poměřovali síly třeba ve florbalu, basketbalu, fotbalu, stolním tenisu, tenisu i v badmintonu. Mezi nejúspěšnější sportovce patřili Dan Dvořák (4.B), Daniel Inemann (4.B), Matyáš Prouza (4.B), Tomáš Walter (4.A) a Lukáš Pešek (4.A), kteří se vystřídali v různých turnajích na medailových umístěních.

Všechny děti si pěkně zasportovaly, vyzkoušely si nové sportovní dovednosti a zdokonalily se nejen ve svém oblíbeném sportu, ale především si krásně užily jarní prázdniny.

Mgr. Lukáš Vokoun

Příspěvek na letní tábor
Webináře Prev-Centra pro rodiče
Den otevřených dveří 2021
Zápis 2021/22, 7.-8.4., 10-17 h.