Sportovní areál
Přístavba ZŠ Dědina – video
Zápis pro ukrajinské děti 21.6.
Zápis 26. a 27. 4. 2022
Jak přihlásit dítě do ZŠ (PDF)
Komunitní centrum
Den otevřených dveří 2022

Dne 24. listopadu 2015 proběhl na naší škole „ Den otevřených dveří“.

Už před osmou hodinou se začala škola pomalu zaplňovat dětmi a rodiči, kteří se přišli podívat na výuku do tříd. Většina rodičů se podle našich předpokladů šla podívat do prvních tříd. S přivítáním a uvedením rodičů do tříd pomáhaly děti ze třetí B a ze čtvrté A. Děti se střídaly po dvou hodinách. Návštěvy vyučovacích hodin trvaly do dvanácti hodin.

Odpoledne žáky ze třetí a čtvrté třídy vystřídaly děti ze školní družiny. Rodiče měli možnost prohlédnout si prostory družiny a vidět děti při zájmových činnostech. V půl třetí provádělo vedení školy skupinu zájemců po škole a představilo jednotlivé učebny a další školní prostory. Den otevřených dveří ukončilo v pět hodin hudební vystoupení žáků základní umělecké školy Charlotty Masarykové, se kterou škola dlouhodobě spolupracuje. Dne otevřených dveří se zúčastnilo přibližně sedmdesát návštěvníků.

Helena Vaňková  a  Adriana Pavlikovská

Bezpečné cesty do školy
Příběhy našich sousedů
Kroužky - Věda nás baví