Drazí a milí rodiče naší školy,

tak jako každý rok, tak i letos, současná 9.třída pořádá ples, kde ostužkujeme a popřejeme našim deváťákům a budoucím studentům středních škol mnoho úspěchů při absolvování nadcházejících přijímacích zkoušek.

Přijímací zkoušky na střední školu jsou každým rokem první opravdovou zkouškou dětí. Všichni se na ně zodpovědně připravují spoustu měsíců a ples znamená jakési PŘEDvyvrcholení této dlouhé cesty.

Rádi bychom vás proto touto cestou na náš ples pozvali.

PŘIJĎTE NAŠE DĚTI, I NÁS RODIČE, PROSÍM PODPOŘIT.

V příloze je letáček s přesnými informacemi, nicméně ve zkratce i zde:

Místo konání: Nebušice, RISTORANTE PIZZERIA DA EZIO – je to útulná pizzerie s ještě útulnějším sálem

Kdy: v sobotu 9.3.2019 – od 19.00 hodin

Co nás čeká:

ples plný barev v mexickém stylu

:-)

vtipné předtančení rodičů i dětí ve stylu Iva Bečvářová – když vtipné, tak vtipné, tak jak to jen naše třídní Iva umí ))

pizzerie s plnohodnotným servisem v podobě jídla a pití

Spojení do Nebušic i zpět je snadné – z metra Bořislavka jezdí MHD autobusy každou půl hodinu tam a v nočních hodinách každou hodinu zpět. Jedna cesta trvá do 10ti minut.

Vstupenky jsou možné zakoupit u Helči Kottové v kanceláři, případně na místě v Nebušicích.

:-)

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na vás ))

Za 9.třídu Iva Páleníčková.