Hravá odpoledne
Září 2015
« Srp   Říj »

Daily Archives: 25.9.2015

Zážitkový kurz 6.A (14.-17.9. 2015)

Také letošní školní rok vyrazili žáci šestého ročníku na zážitkový kurz, tentokrát do rekreačního střediska Poslův mlýn v Doksech. Organizace kurzu se chopili p. učitelé Vokoun a Zachník. I přes brzký termín se vše podařilo dobře připravit a zajistit. Žáci se účastnili mnoha různých aktivit, některých spíše na přemýšlení, jiných zase náročných na fyzickou zdatnost. Nebyl nikdo, kdy by se nedokázal úspěšně zapojit! A proto děkujeme všem, že stmelování kolektivu bylo úspěšné.

Hurá, naše hřiště už je v provozu!

Ve středu 9. září byla k radosti všech žáků a pedagogů naší školy s velkou slávou otevřena druhá část zrekonstruovaného školního hřiště. K velkému fotbalovému hřišti a atletickým sportovištím přibyla další krásná nová hřiště s umělým povrchem na míčové hry, tenis a horolezeckou ministěnou.

Slavnostního zahájení provozu se kromě žáků a učitelů naší školy zúčastnili i zástupci úřadu městské části, starosta Mgr. Ondřej Kolář, místostarosta Mgr. Jan Lacina, radní Ing. Roman Mejstřík, zástupci stavebního dozoru firmy SNEO a hlavní dodavatel stavby Milan Vopička. Pásku kromě nich a našeho pana ředitele Mgr. Mojmíra Dunděry přestřihli bývalí reprezentanti Československa. Diskař Imrich Bugár, fotbalista Karol Dobiaš a hokejista Richard Farda. Celým odpolednem nás provázeli a vítěze turnaje vyhlásili sportovní komentátor Václav Tittelbach a Edita Valentová, tisková mluvčí Prahy 6.

Pan starosta a reprezentanti se v následujícím miniturnaji ve vybíjené stali nehrajícími kapitány soutěžících družstev, která tvořili žáci 3. – 5. tříd.

A kdo zvítězil? To není důležité – důležitá je radost z nádherného sportoviště, které využije nejen škola, ale bude k dispozici také veřejnosti.

Za hřiště děkujeme Městské části Prahy 6 a dodavateli Sporttechnik Bohemia za jeho krásné provedení.

« 1 z 3 »