Koronavirus - pokyny

Tento školní rok jsme se rozhodli oslavit 1. červen, Mezinárodní den dětí, opět sportovně. Čas, který normálně trávíme ve školních lavicích, jsme i tentokrát trávili v duchu sportovních klání. Na školním hřišti, v tělocvičnách a v prostorách školy, které se proměnily ve sportoviště, probíhaly urputné boje o nejlepšího hráče v tenisu, ve stolním tenisu, v badmintonu, nohejbalu a v přehazované. Pro tento školní rok se naším Tomášem Berdychem stal Filip Trojan (6.B), který v tenisu vybojoval první místo. Tenisovou  jedničkou se stala Lucie  Skrčená (8.A).  Nejúspěšnější hráčkou badmintonu byla Magdalena Bernatová (7.A) a mezi chlapci zvítězil Ladislav Veselý (9.A). S nejmenší raketou (ping-pongovou) to nejlépe  uměl Vilém Charwot (8.A). Nohejbalu se zúčastnily 4 týmy, ze kterých nejúspěšnější byl Rahman Hedna  a Jakub Ševčík (8.A). Nejlepším družstvem v přehazované byl tým „Deváťaček “ z 9.A.

Naši nejmenší sportovci, tedy žáci prvého stupně také soutěžili. Ve všestranně zaměřeném sportovním víceboji, který obsahoval 10 disciplín, se sprintovalo, házelo na cíl, skákalo do výšky či lezlo přes překážkovou dráhu.

Sportovní den byl ozdoben pěkným vystoupením našich žákyň z 8.A, které svým jedinečným představením mažoretek uvedly sportovní den, který začal tradičním přátelským utkáním ve fotbale mezi žáky a učiteli. Arbitrem tohoto zápasu, pro nepřítomnost pana ředitele, byla paní učitelka  Zvolánková. Na kratičký čas vyměnila učebnici francouzštiny za píšťalku a neunikl jí žádný aut, natož nějaký faul. Fotbalový zápas, který skončil 2:1 pro učitele.

Červen 2017
« Kvě Čvc »