Leták MŠMT 1.stupeň
Leták MŠMT 2.stupeň

Milé děti, rodiče a příznivci školy,  prosím podpořte naší soutěžní práci.

Děti  z 1. stupně, navštěvující výtvarný a keramický kroužek se zúčastnily soutěže „Srdce s láskou darované“ . S výtvarnou prací „Srdíčkový sloup“, který je k vidění jednak ve škole na chodbě prvního stupně, a také hned na první stránce webu soutěže www.srdceslaskou.cz

Soutěž organizuje druhým rokem  firma ANTECOM s. r. o., vydavatel časopisu AGE, společnost OPTYS, spol. s. r. o., a proslulé pražské divadelní  Studio Ypsilon.

Na uvedených webových stránkách probíhá nezávisle na hodnocení poroty soutěže hlasování o nejlepší výtvarnou práci.

Děti složily přímo na kroužku říkanku, motto naší soutěžní práce:

„Srdce chceme darovat, aby se moh´ radovat aspoň chviličku, každý, koho máme v srdíčku.“

Podívejte se a podpořte naše úsilí svým hlasem a darujte tak také nám kousek svého srdíčka….

Na stránkách jsou k vidění  podařené i méně podařené práce dětí v rozdílných věkových kategorií, třeba vás budou inspirovat a zúčastníte  se dalšího ročníku soutěže.

Všechno ostatní o záměru akce, porotě, ohlasu veřejnosti, se dočtete na zmíněných www stránkách.

Za děti z výtvarného kroužku

Yvetta Dunděrová

Leden 2016